Nie jesteś zalogowany
Rejestracja  |  Logowanie  |  English 
 
 
 
 Strona Główna 
 
Menu
Albumy CES
Zaloguj się...
Nazwa użytkownika:

Hasło użytkownika:


Zapomniałem hasła

Zarejestruj się
Kto jest online
22 użytkowników jest na stronie

Użytkownicy: 0
Gość: 22

więcej...
Nowi użytkownicy
microform 30/4/2013
macb3t 29/4/2013
Albin4 15/11/2012
orochi 5/8/2012
pepik777 19/7/2012
Site Info
Webmasters

yeske
 

Liczba odwiedzin
 

 
     
Ostatnie wydanie

Volume VIII: Have you ever heard this sound?
Aktualnie otwarty projekt

Volume XII: "Zwischen Mensch und Maschine"
Kilka słów o projekcie

Projekt muzyczny "Contemporary Electronic Soundscapes" (w skrócie "CES") realizowany jest przez użytkowników polskiego forum twórców i słuchaczy klasycznej muzyki elektronicznej "Studio Nagrań". Projekt powstał w 2006 roku. Nie jest on przedsięwzięciem komercyjnym, lecz jedynie wyrazem wspólnej pasji.

Klasyczna muzyka elektroniczna, jak też tzw. nowa elektronika, to bardzo szeroki obszar różnych stylów. Ideą projektu jest porównanie jak z określonym, wspólnym tematem zmierzą się muzycy mający rozmaite źródła inspiracji, inną wrażliwość, wyobraźnię i instrumentarium. Rokrocznie ukazywać się będą 2 lub 3 albumy. Każda kolejna edycja projektu będzie dotyczyła innej tematyki.

Wszystkie wydane albumy dostępne są bezpłatnie na licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska (CC BY-NC-ND 3.0). Można ich posłuchać online za pomocą odtwarzacza CES Player (strumień mp3 niskiej jakości). Można je także pobrać z internetu w postaci wysokiej jakości plików mp3 lub pełnych obrazów CD-DA, włącznie z kompletem okładek, korzystając z odsyłaczy w sekcji Pliki do Pobrania.

Po wysłuchaniu kolejnych albumów zapraszamy do komentowania poszczególnych utworów lub całych albumów (w sekcji Albumy CES).

Szegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa muzyków w projekcie oraz zasad dystrybucji kolejnych albumów zostały przedstawione w sekcji Zasady Projektu.

Rada Starszych

CES na fejsbuku

Ostatnie komentarze

Słuchaj
Pobierz
Bieżący projekt
Volume XII: Zwischen Mensch und Maschine
 
Zamknięcie:
30 czerwca 2014
 
Nadesłanych prac: 3
 
Uczestnictwo
Licencja CC
Licencja Creative Commons
Linki
Reklama
     
     
 
 
 stat4u   © 2006-2018 Jarek Wiktorowicz